Mobilim hoteli | Vellea Home

Scroll

Mobilim hoteli

Për pushimin, të cilin do të mbani mend

Zbuloni mobilimin ideal për hotelin tuaj.

Хотелското обзавеждане може да бъде истинско предизвикателство, ако нямате сигурен партньор до себе си. Изберете Мебели Виденов и ние ще изготвим оферта специално за вас, спрямо нуждите и изискванията на вашия хотел или апартхотел.

Ofertat tona u përgjigjen si kërkesave tuaja për cilësi dhe çmim, ashtu dhe kërkesave të klientëve tuaj për klas dhe komfort. Ne iu ofrojmë zgjidhje praktike në një gamë të gjerë produktesh, ngjyrash dhe mbulesash. Tek ne do të gjeni oferta të gatshme për mobilje hotelesh. Besojini komfortit të pashoq në stil bashkëkohor!

Çfarë ofrojmë?

Në këtë kategori kemi krijuar veçanërisht për ju oferta të gatshme për mobilimin e hoteleve dhe apartamentave

Dorëzim

Montim

* Në veprimtarinë tonë përdorim materiale prej melamine, MDF, rimeso natyrale, metal, dru dhe copa të cilësisë së lartë për mobiljet e buta.

CARIBBEAN

Oferta jonë CARIBBEAN do ta bëjë qëndrimin tuaj në hotel të paharrueshëm! Ne kombinuam mobilje moderne hoteli në ngjyrë të bardhë dhe dekor prej druri për të krijuar një ndjenjë freskie dhe më shumë hapësirë. Me ofertën tonë të gatshme, ju do të arrini një pamje elegante me lehtësi. CARIBBEAN ka mobiljet më të nevojshme të hotelit dhe është i përshtatshëm si për dhoma më kompakte ashtu edhe për ato më të mëdha ku dëshironi më shumë hapësirë.

Porositni mobilje hoteli CARIBBEAN dhe impresiononi mysafirët tuaj me stil dhe bukuri.

CALYPSO

Dëshironi të impresiononi mysafirët e hotelit tuaj me stil? Zgjidhni CALYPSO - rehati dhe klas i pashoq që do ta bëjë çdo vizitor të ndihet i veçantë. Ne kemi kombinuar pikërisht këto mobilje hotelerie, sepse plotësojnë të gjitha kërkesat për një pushim të plotë.

Zgjidhni mobiljet e hotelit CALYPSO dhe pushimet e mysafirëve tuaj do të jenë të paharrueshme.

FIJI

Jepuni mysafirëve tuaj një atmosferë të paharrueshme të frymëzuar nga natyra! Oferta jonë në FIJI do të tejkalojë pritshmëritë e kujtdo për mobilimin e hoteleve. Kontrasti perfekt i lisit evok dhe magma ngjall admirim në shikim të parë dhe me kalimin e kohës lë një ndjenjë të ngrohtë komoditeti. Ndër ofertat tona për mobilimin e hotelit, ne kemi përfshirë gjithçka të nevojshme për komoditetin e mysafirëve tuaj.

Ndryshoni ndjenjën e përgjithshme të stilit dhe klasit të hotelit tuaj me FIJI.

KALIOPA

Akomodoni mysafirët tuaj në një ndjenjë perfeksioni dhe bukurie me mobiljet tona të hotelit KALIOPA. Ne ju ofrojmë një zgjidhje luksoze që do t'i bëjë mysafirët tuaj të ndihen vërtet të veçantë. Kombinimi klasik i bardhë dhe i zi paraqitet në sipërfaqe të buta, mat, dhe pamja e përgjithshme është për një kryevepër bashkëkohore të brendshme.

Zgjidhni mobilje hoteli KALIOPA dhe jepini mysafirëve tuaj një kënaqësi të veçantë.

MONTERO

Impresiononi mysafirët e hotelit tuaj me rehati të shkëlqyer dhe vëmendje personale. Kujdesi dhe të kuptuarit e nevojës për hapësirë ​​personale është jashtëzakonisht e rëndësishme, veçanërisht për një pushim të kënaqshëm.Kjo është arsyeja pse ne vendosëm dizajnin praktik dhe komoditetin individual me ofertën tonë për mobilje hoteli MONTERO. Një zgjidhje ideale për dhomat më kompakte të hotelit tuaj, e cila nuk është më inferiore në stil dhe klas se të gjithë të tjerët. Bord i tapicuar, ngjyra natyrale dhe sigurisht e gjithë kjo e theksuar me stil me të bardhën e butë.

Mirëprisni me ngrohtësi dhe rehati mysafirët tuaj me mobilje hoteli MONTERO.

MURPHY

Mirëpritni mysafirët tuaj në një atmosferë komode dhe plot stil me mobilje MURPHY për arredimin e hoteleve. Dhoma e gjumit e tapicuar do të plotësojë të gjitha kërkesat tuaja për bukuri dhe rehati, dhe krevati interesant plotëson në mënyrë të përkryer ndjenjën e stilit. Mysafirët tuaj do të ndjejnë përqafimin e rehatisë në kombinimin simpatik të evokut dhe lisit magma. Me MURPHY, ju dhe mysafirët tuaj përfitoni rehati cilësore.

Porositni mobilje MURPHY dhe arredoni hotelin tuaj në një stil të shkëlqyer bashkëkohor.

ANGOLA

Hoteli juaj mund të ketë edhe më shumë stil dhe klas me mobilje hoteli ANGOLA. Me propozimin tonë, ju do të krijoni një pamje stilisti për çdo dhomë. Detajet e bukura të mobiljeve plotësohen me elegancë, dhe bordi prej lëkure tregon sofistikimin e arredimit.

Porosisni një pamje krejtësisht të re me mobilje hoteli ANGOLA dhe impresiononi mysafirët tuaj me stil dhe shije.

Krevatë Boxspring

Mahnisni miqtë tuaj me komfortin e pakrahasueshëm dhe elegancën e pashoq të krevatëve Boxspring. Krevatët e tapicuar Boxspring ofrohen me dyshek të cilësisë së lartë dhe bazament stabël, të cilët sigurojnë gjumë të qetë dhe pushim të plotshëm. Në koleksionin Boxspring mund të ndërthurni pjesët e ndryshme të krevatëve: bazamentët, dyshekët, shtresat e dyshekëve dhe kokat sipas preferencave tuaja.

Dhurojini miqve tuaj përjetim vërtet luksoz me rehatinë e përkryer dhe cilësinë e shkëlqyer të krevatëve Boxspring.

DËRGO PYETJE

Na ndiqni